Blok Duo

­
  • blok duo

Blok Duo

301.00€ S DPH

Luxusný 7-zónový matrac je vyrobený z antibakteriálnej certifikovanej peny (soft/hard). Konštrukcia tohto matraca je bez použitia lepidiel a ponúka voľbu tvrdšej a mäkkšej strany, podľa potrieb a požiadaviek užívateľa. Antibakteriálna pena dokáže eliminovať výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesní a húb. 7-zónová konštrukcia matraca vytvára vynikajúce podmienky pre správne držanie chrbtice. Jadro je prevŕtané technológiou Řešeto, vďaka čomu má matrac vyššiu priedušnosť, hygienu i životnosť.
7-zónové jadro matraca Řešeto BLOK DUO je možné kombinovať s vysokou vrstvou Visco peny (soft/hard), viď. matrac BLOK DUO+VISCO SOFT a BLOK DUO+VISCO HARD v našej ponuke. Visco pena je voľne uložená, vďaka čomu je možné matrac rozložiť, čím sa dá jadro vetrať, prípadne vysávať.
Nelepený systém matraca tiež umožňuje otočenie základného jadra, čím dosiahneme vyššiu životnosť celého matraca.

Cena platí pri rozmeroch na jednoposteľ, 200, 195 x 80, 85, 90 cm. Pri objednávke jedného veľkého matraca na manželskú posteľ treba uviesť do poznámky rozmer a objednať 2 ks. Cena dvojmatraca sa počíta ako dva jednoposteľové matrace.

Kategórie: Značky: ,

Bližšie informácie

Zloženie Antibakteriálna pena
Výška 17 cm
Rozmery všetky i atypické
Odporúčaná nosnosť do 130 kg
Štandardne dodávané v poťahu Atlantis s úpravou Frix
Úprava technológiou ŘEŠETO áno
Zdravotný matrac áno
Dodacia lehota do týždňa

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “Blok Duo”