Blok Soft

­
  • Blok Soft

Blok Soft

289.00€ S DPH

Luxusný 7-zónový matrac je vyrobený z antibakteriálnej certifikovanej peny. Antibakteriálna pena dokáže eliminovať výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesní a húb. 7-zónová konštrukcia matraca vytvára vynikajúce podmienky pre správne držanie chrbtice. Jadro matraca je prederavené technológiou ŘEŠETO, ktorá zvyšuje priedušnosť, hygienu i životnosť matraca.
7-zónové jadro matraca Řešeto BLOK SOFT je možné kombinovať s vysokou vrstvou Visco peny (soft/hard) – viď. matrac Blok soft+Visco soft a Blok soft+Visco hard v našej ponuke. Visco pena je voľne uložená, vďaka čomu je možné matrac rozložiť a tým sa dá jadro vetrať, prípadne vysávať. Nelepený systém matraca taktiež umožňuje otočenie základného jadra, čím dosiahneme vyššiu životnosť celého matraca.
Cena platí pri rozmeroch na jednoposteľ, 200, 195 x 80, 85, 90 cm. Pri objednávke jedného veľkého matraca na manželskú posteľ treba uviesť do poznámky rozmer a objednať 2 ks. Cena dvojmatraca sa počíta ako dva jednoposteľové matrace.
Kategórie: Značka:

Bližšie informácie

Zloženie Antibakteriálna pena
Výška 17 cm
Rozmery všetky i atypické
Odporúčaná nosnosť do 130 kg
Štandardne dodávané v poťahu Atlantis s úpravou Frix
Úprava technológiou ŘEŠETO áno
Zdravotný matrac áno
Dodacia lehota do týždňa

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “Blok Soft”