Notice: Undefined variable: open_gallery_in_lightbox in /data/6/1/610bb964-e72c-43e2-864e-b4d146adc739/kemart.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_album/templates/extended.php on line 4

Sada vzoriek koží Florida. Hovädzia koža neeurópskeho pôvodu s upraveným lícom a dokončená v jednom odtieni. Vďaka jemnosti a hrúbke je koža vhodná k výrobe moderného nábytku. Pigmentovaná koža, jednofarebná, hrúbka 1,3 – 1,5 mm. Tento artikel môže byť vyrobený ako ohňu odolný s nehorľavou povrchovou úpravou.

Sada vzoriek koží Ohaio. Hovädzia koža s európskym a neeurópskym pôvodom, vyčinená chrómom a farbená v sude anilinovými farbivami. Vďaka jemnej potlače a modernej farbe je táto koža veľmi vhodná na moderný a klasický nábytok. Semianilínová koža, jednofarebná, hrúbka 0,9-1,0 mm.

Sada vzoriek koží Prince. Hovädzia koža európskeho i neeurópskeho pôvodu, potlačená a dokončená v jednom odtieni, jednoduchá na použitie a prisposobivá akémukoľvek štýlu. Pigmentovaná koža, jednofarebná, hrúbka 0,9 – 1,0 mm. Tento artikel môže byť vyrobený ako ohňu odolný s nehorľavou povrchovou úpravou.

Sada vzoriek koží Nevada. Nevada je hovädzia koža neeurópskeho pôvodu, potlačená a dokončená nepravidelnými vzormi, a upravená vysokým leskom. Veľmi vhodná na rustikálny nábytok kombinovaný s drevom. Pigmentovaná koža, melírovaná, hrúbka 0,9 – 1,0 mm

Sada vzoriek koží ByCast. Artikel ByCast je štiepenka, na ktorú sa pod vysokým tlakom lisuje polyuretán a vďaka tomu sa táto koža nazýva fóliovaná. ByCast má veľmi lesklý povrch. Koža je extrémne odolná a je vhodná najviac do verejných priestorov – hotely, reštaurácie, bary a pod.

Sada vzoriek koží Dakota. Tradiční useň anglického stylu určená ke stírání. Artikel Dakota je dodávaná s tmavšou vrchnou vrstvou, ktorá po natretí špeciálnou chemikáliou dosiahne požadovaného patinového efektu. Koža má dvojtónový efekt so svetlejšou základnou farbou a tmavšou na povrchu. Tento typ kože môže mať rozdielne tieňovanie a to v závislosti na množstve farby zotretej z povrchu. Artikel Dakota je vhodný na tzv. Chesterfield štyl.

Sada vzoriek koží Dundee. Hovedzia koža s upraveným plným lícom, vyčinená chrómom, farbená v sude anilinovými farbivami. Dokončená v polyuretánovej živici a melírovaná. Krokodýlia podtlač. Pigmentovaná koža, melírovaná, hrúbka 1,0 mm. Na vyžiadanie je prevedená zvláštna úprava pre čalúnenie na lodiach (vodeodolná).

Sada vzoriek koží Daytona. Veľmi vyspelá koža pre automobilový priemysel.

Sada vzoriek koží Fenice. Artikel Fenice je originálna hovedzia koža, vyčinená chrómom a dokončená dvojfarebnou úpravou, ktorá zlepšuje vlastnosti kože využívané v nábytkárskom priemysle. Jemný pigmentový povrch, finálny dvojfarebný efekt a veľmi jemná podtlač pridávajú na hodnote vzhľadu a robia kožu príjemnú na dotyk. Semi-anilinová koža, melírovaná, hrúbka 0,9 – 1,0 mm Na vyžiadanie je prevedená zvláštna úprava pre čalúnenie na lodiach (vodeodolná).

Sada vzoriek koží Fireproof. Koža Isofire (nehorľavá) je produktom vyspelej technológie, určená na výrobu pohoviek, kresiel, čalúnenia a verejných priestorov. Koža Isofire splňuje tie najprísnejšie podmienky na nehorľavosť a preto je klasifikovaná ako 1 IM.

Sada vzoriek koží Sauvage. Európska hovädzia koža s ľahko brúseným lícom. Ľahko upravená mechanickým vzorom. Pololesklá, prirodzená na dotyk. Semi-anilinová koža, melírovaná, hrúbka 0,9 – 1,0 mm.

Sada vzoriek koží Torro. Chrómom vyčinená koža s pigmentovanou a voskovanou povrchovou úpravou s rozjasňujúcim efektom, tzn. Pull-up efekt. Tento typ kože je vhodný na Antik, prípadne Chesterfield výrobky. Povrchová úprava vďaka svojemu popraskanému efektu dostáva patinu, ako keby bola koža niekoľko rokov stará.