Notice: Undefined variable: open_gallery_in_lightbox in /data/6/1/610bb964-e72c-43e2-864e-b4d146adc739/kemart.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_album/templates/extended.php on line 4

Extrémne odolná látka z kategórie syntetický semiš - flok Penta Sono je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Penta Sono ponúka pestrú škálu 18 farieb.

Látka z mikrovlákna Grand pre nábytkársky a čalúnický priemysel so zníženou horľavosťou. Mikrovlákno Grand ponúka škálu 15 farieb.

Látka Bruss je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Bruss ponúka škálu 8 farieb.

Látka Meda je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Meda je dostupná v 16 farbách.

Syntetická brúsená koža z mikrovlákna Leatherser má zvýšenú odolnosť a lepšie vlastnosti, než prírodný ekvivalent a ponúka škálu 13 farieb.

Sada vzoriek látok Anfora. patrí medzi základné semišové látky. Jednoduchý vzor, široká paleta 42 farieb, vysoká odolnosť v ohyboch, odolnosť voči škrabancom od domácich miláčikov a hodvábne jemný povrch sú hlavné charakteristiky tejto látky. Anfora je dodávaná so základnou nešpinivou úpravou, ktorá zabezpečuje rýchle a jednoduché odstránenie nečistôt z povrchu látky.

Poťahová látka Chantall je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.

Tkaná látka Tissus z polyesterového high-tech vlákna pre nábytkársky a čalúnický priemysel s vysokou odolnosťou aj pre náročné použitie. Tkaná látka Tissus ponúka škálu 12 farieb.

Tkaná poťahová látka Sevilla so zníženou horľavosťou a dobrou priedušnosťou je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.

Poťahová látka Aragon je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 12 farbách.

Poťahová látka Roxy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.

Poťahová látka Pusulla je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.

Sada vzoriek látok Napoleon. Vysokokvalitná poťahová látka s vynikajúcou údržbou a dlhou životnosťou. Jej údržba spočíva v čistení s čistou vodou, prípadne saponátom na riad, alebo poťahové látky. Z látky jednoducho očistite červené víno, kávu, mastnoty ako aj pero.

Sada vzoriek látok Orlando

Sada vzoriek látok Florida