Penta Sono

Extrémne odolná látka z kategórie syntetický semiš - flok Penta Sono je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Penta Sono ponúka pestrú škálu 18 farieb.

Grand

Látka z mikrovlákna Grand pre nábytkársky a čalúnický priemysel so zníženou horľavosťou. Mikrovlákno Grand ponúka škálu 15 farieb.

Bruss

Látka Bruss je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Bruss ponúka škálu 8 farieb.

Meda

Látka Meda je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Meda je dostupná v 16 farbách.

Leatherser

Syntetická brúsená koža z mikrovlákna Leatherser má zvýšenú odolnosť a lepšie vlastnosti, než prírodný ekvivalent a ponúka škálu 13 farieb.

Anfora

Sada vzoriek látok Anfora. patrí medzi základné semišové látky. Jednoduchý vzor, široká paleta 42 farieb, vysoká odolnosť v ohyboch, odolnosť voči škrabancom od domácich miláčikov a hodvábne jemný povrch sú hlavné charakteristiky tejto látky. Anfora je dodávaná so základnou nešpinivou úpravou, ktorá zabezpečuje rýchle a jednoduché odstránenie nečistôt z povrchu látky.

Chantal

Poťahová látka Chantall je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.

Tissus

Tkaná látka Tissus z polyesterového high-tech vlákna pre nábytkársky a čalúnický priemysel s vysokou odolnosťou aj pre náročné použitie. Tkaná látka Tissus ponúka škálu 12 farieb.

Sevilla

Tkaná poťahová látka Sevilla so zníženou horľavosťou a dobrou priedušnosťou je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.

Aragon

Poťahová látka Aragon je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 12 farbách.

Roxy

Poťahová látka Roxy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.

Pusulla

Poťahová látka Pusulla je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.

Napoleon

Sada vzoriek látok Napoleon. Vysokokvalitná poťahová látka s vynikajúcou údržbou a dlhou životnosťou. Jej údržba spočíva v čistení s čistou vodou, prípadne saponátom na riad, alebo poťahové látky. Z látky jednoducho očistite červené víno, kávu, mastnoty ako aj pero.

Orlando

Sada vzoriek látok Orlando

Florida

Sada vzoriek látok Florida