­
  • potah_actipro_new

ActiPRO

100.00€ S DPH

Z výskumov, ktoré urobili renomované belgické a holandské laboratóriá vyplynulo, že roztoče sa v matracoch vyskytujú vo veľkej miere. Hlavným dôvodom je vlhko, teplo, tma pod perinou a taktiež odumretá koža, ktorá je ideálnou živnou pôdou pre roztoče, pretože sa na ňu viažu enzýmy negatívnych baktérií.

Actipro nezničí roztoče, ale sústredí sa na zničenie ich potravy. Na ActiPRO poťah je nanesených na m² okolo 5000 probiotických jednotiek. Tieto pozitívne baktérie sa dajú najlepšie prirovnať k aktívnym zložkám v jogurtoch, ktoré sa v prvom rade sústreďujú na náš imunitný systém. Probiotiká sa starajú o to,aby sa zdroj potravy roztočov znížil na minimum. Vďaka tomu sa pozitívne baktérie rozmnožujú rýchlejšie ako tie negatívne. To nazývame dominantným účinkom.

Šanca na prežitie roztočov sa tak veľmi znižuje, až úplne eliminuje a riziko alergií sa výrazne zmenšuje. Tiež bolo dokázané, že Actipro, okrem pozitívnych výsledkov v súvislosti s roztočmi, bojuje súčasne proti nežiadúcim baktériám a hubám. Tým sa vďaka Actipro poťahu môžeme vyvarovať i zápachom. Ak chceme spať kľudne a bez alergií, potom najlepšie na D.P.V. matraci s Actipro poťahom.

  • poťah je vhodný pre alergikov
  • poťah s moderným prešitím s vysokou gramážou (400g/m²)
  • poťah je vylepšený ventilačnou mriežkou, vďaka ktorej môže jadro matraca lepšie dýchať
PRIEBEH NÁSTUPU PROBIOTICKEJ KULTÚRY:

   

Bližšie informácie

  •       

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “ActiPRO”