Dry Fast Argentum

­
  • potah_dryfastargentum

Dry Fast Argentum

69.00€ S DPH

Poťahy Dry Fast Argentum sú kombináciou veľmi efektívnej technológie regulácie vlhkosti a inovácie antibakteriálneho spracovania strieborných iontov. Počas Vášho spánku zostáva matrac chladný, svieži a suchý. Súčasne oceníte pohodlnú poddajnosť matraca.

Zostať suchý a chladný
Argentum+® poťahy sú vybavené najnovšou chladiacou (cool) technológiou. Vďaka svojim jedinečným hydrofilným vlastnostiam zlepšujú reguláciu vlhkosti – vlhkosť je rýchlo absorbovaná a odvádzaná z matraca. Ideálne chladné a suché prostredie pre pohodlnú noc.

Svieži a antibakteriálny
Roztočom sa vďaka telesným tekutinám a teplu darí veľmi rýchlo rozmnožovať a vytvárajú nepríjemné zápachy. Argentum+® poťahy obsahujú strieborné ionty s antibakteriálnymi vlastnosťami. Strieborné častice zabraňujú rozmnožovaniu roztočov.

Hebká na dotyk
Nezávisle na technických kvalitách matracov, uprednostňujú ľudia hebké poťahy. Argentum+® poťahy sú vybavené silikónovou technológiou tak, aby zaručili matracu jeho mäkkosť a poddajnosť.

Dlhá životnosť
Poťahy Argentum+® majú vynikajúce dlhotrvajúce hydrofilné vlastnosti. Užívajte si túto jedinečnú kombináciu regulácie vlhkosti a antibakteriálnych vlastností Argentum+® poťahov noc čo noc niekoľko rokov.

Bližšie informácie

  •       

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “Dry Fast Argentum”