­
  • potah_intense_new

Intense

100.00€ S DPH

Ľudské telo je veľké pole napätia, ktoré sa vďaka dotyku alebo treniu s iným látkami neustále nabíja elektrónmi. Intense toto napätie v priebehu spánku odvádza.

V priebehu spánku je telo neustále v kontakte s pyžamom, perinou, matracom a pod. To znamená, že tak ako telo, i predmety v jeho okolí sa neustále nabíjajú (až 30 tisíc voltov!!!!). Ak chceme kľudne spať, je dôležité urýchliť vybíjanie pri nízkom napätí a bez uzemnenia. Riešením je INTENSE. Do poťahov z Intense je vtkané uhlíkové vlákno. Je to ultra jemné, mnoho vláknité dvojzložkové vlákno. Každé vlákno má vodivé jadro s nylonovým ochranným obalom. Vďaka indukcii nasaje uhlíkové vlákno elektróny z látok, ktoré ho obklopujú a prenesie ich pri nízkom napätí (už od 4000 voltov) do vzduchu. Tak doslova skĺzne z človeka napätie. Spánok je hlbší a kľudnejší.

Patentované uhlíkové vlákno nielenže znižuje elektrické napätie, ale súčasne pôsobí proti prachu a baktériám.

Intenzívnejší spánok
Intense zbavuje telo statického napätia. Vďaka tomu je spánok skutočne intenzívnejší. Vzhľadom k tomu, že sa zlepšuje kvalita spánku, sme i lepšie oddýchnutí.

Fyzika
Intense je založený na jednoduchom prírodnom zákone: ak dokážeme telo oslobodiť od statickej elektriny, dosiahneme lepší odpočinok, čiže:
Čím menej statickej energie, tým lepšia kvalita spánku.

Vedecky dokázané
Štúdie spánku ukázali, že ak je zrýchlené vybíjanie statickej elektriny, potrebujeme za jednu noc o 20 minút menej spánku. Uhlíkové vlákna v poťahoch Intense prijímajú elektróny, čo zmenšuje napätie.

Kvalita spánku = kvalita života

Pre moderného človeka je kvalita života stále dôležitejšia. Náš spánok má veľký vplyv na túto kvalitu. Čím kľudnejšie a intenzívnejšie spíme, tým si môžeme dlhšie a intenzívnejšie užívať život. Poťah Intense náš spánok podporuje. Ľudia, ktorí spia na poťahu Intense, nie sú len lepšie oddýchnutí, ale súčasne potrebujú v priemere o 20-21 minút menej spánku za noc.

  • poťah je vhodný pre alergikov
  • poťah s moderným prešitím s vysokou gramážou (400g/m²)
  • poťah je vylepšený ventilačnou mriežkou, vďaka ktorej môže jadro matraca lepšie dýchať

 

Bližšie informácie

  •       

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “Intense”