Organic Cotton

­
  • potah_organiccotton_new

Organic Cotton

69.00€ S DPH

V dnešnej dobe rastie dopyt po čistom a “úprimnom” materiále. Preto sme zahrnuli do nášho sortimentu poťahy na matrace vyrobené z biologicky pestovanej bavlny. Názov tohto poťahu je Organic Cotton – BIO Bavlna, pretože je vyrobený zo 100% ekologicky pestovanej bavlnenej priadze.

Ekologické pestovanie bavlny samozrejme v žiadnom smere neznižuje kvalitu bavlny. Aj táto bavlna je mäkká, pevná a priedušná. Niekedy počúvame argumenty typu: “Bavlnu nejeme ani nepijeme, tak prečo by sme mali premýšľať o jej pestovaní?” Ale stále lepšie informovaný spotrebiteľ kladie dôraz na životné prostredie. Ľudia chcú vychovávať svoje deti, i tak už stále citlivejšie na alergie a pod., v čistom prostredí.

Spánok v čistej bavlne
Biologická bavlna je vynikajúci produkt pre výrobu poťahov na matrace a oblečenia. Je to predsa príjemný pocit, že nespíte ne rôznych pesticídoch.

Priateľský k životnému prostrediu
Používanie BIO bavlny je stále na vzostupe. Pri klasickom pestovaní bavlny sa používa veľa pesticídov. To sa často deje vďaka neinformovanosti miestnych poľnohospodárov. Faktom je, že pesticídy znečisťujú spodnú vodu a pôdu a to je pre ľudí i zvieratá škodlivé.

Poťahy z BIO bavlny sú poťahy, ktoré sú vyrobené z ekologicky pestovanej bavlny. Namiesto tradičných pesticídov sa používajú ekologické hnojivá.

V BIO bavlne si môžeme užívať kľudný spánok. Je to vynikajúca príležitosť, ako prispieť k lepšiemu a čistejšiemu životnému prostrediu. Kvalita bavlny sa pri ekologickom pestovaní zachováva. BIO bavlna je ideálna surovina pre poťah, ktorý je hebký, čistý, ekologický a antialergický.

Bližšie informácie

  •       

Recenzie

Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.

Be the first to review “Organic Cotton”